KARIERA

British Automotive Centrum jest największym polskim dilerem samochodów marek Jaguar i Land Rover. Zaangażowanie w proces projektowania samochodów najwyższej klasy inżynierów oraz podejmowane przez nas działania prowadzące do personalizacji oferty zapewniają nam wyznaczanie nowych trendów na rynku motoryzacyjnym. Dzięki temu samochody naszych marek są przejawem wyjątkowej elegancji, dobrego smaku i luksusu, które w połączeniu z konkurencyjnymi formami finansowania zakupu stają się idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o swój wizerunek. Dostarczanie Klientom produktów i usług najwyższej jakości jest dla całego naszego zespołu priorytetowym czynnikiem prowadzącym do realizacji głównego celu - osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji Klientów.

Tworzymy zespół doświadczonych pracowników, ale poszukujemy także zainteresowanych motoryzacją studentów lub absolwentów, którzy chcieli rozpocząć swoją karierę w naszych strukturach.

Osoby zainteresowane pracą w naszym salonie bądź serwisie prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: landrover@jlrcentrum.plProsimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez British Automotive Centrum. z siedzibą w Warszawie, przy al. Waszyngtona 50, w celu rekrutacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Zapoznałem się z Informacją udzieloną podczas zbierania moich danych osobowych


Napisz do nas